Author: s***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 買來睡覺的時候使用,免得嘴巴打開會打呼😅
顏色: 灰色
尺寸: 均碼
Price: NT$27
Original Price: NT$38
| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Grey |
| Type | Face Bandage |
| 長度 | 49 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| 高度 | 1 cm |
| SKU | sb251209575626298037 |
Author: s***8
Date:
Review: 買來睡覺的時候使用,免得嘴巴打開會打呼😅
顏色: 灰色
尺寸: 均碼
Author: x***3
Date:
Review: 這個有點不太符合我的臉型 有點太緊了
顏色: 灰色
尺寸: 均碼
Author: p***8
Date:
Review: Useful product with high quality
顏色: 灰色
尺寸: 均碼
Author: f***t
Date:
Review: Niceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
顏色: 灰色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.